Tisztelt Látogató!

Felfedező utat hirdetünk Kazincbarcika és térsége általános iskolát végzett tanulóinak. Expedíciónk célja, hogy mindenki számára biztosítsuk a megálmodott szakma megszerzését, eljuttassuk diákjainkat a kiszemelt csúcsra.

Jelenleg 9 ágazat 18 szakmájában indítunk túrákat nagy tapasztalattal rendelkező hegyi vezetők irányításával. Bármelyik kihívásra jelentkezel garantált, hogy fantasztikus környezetben, elhivatott, kiváló oktatókkal dolgozhatsz együtt a küldetés sikeréért, a célul kitűzött szakma megszerzéséért.

Vállaljuk, hogy a 3 vagy 5 éves hosszú kaland során oktatóink jó serpaként sok terhet levesznek majd a válladról és az egyéni képességedhez igazodó, legeredményesebb úton vezetnek végig.

Honlapunkon folyamatosan információt adunk expedíciós sikereinkről, betekintést nyújtunk mindennapjainkba.

Kérlek, tarts velem! Kalandra fel!