2023. máj. 19.

Surányi Honvédelmi Verseny

A Honvédelmi Sportszövetség pályázati támogatásával, honvéd kadét tanulóink közreműködésével 2023.05. 19-én az Ózdi Szakképzési Centrum iskoláinak részvételével honvédelmi akadályversenyt rendeztünk, ezzel emlékezve meg a Magyar Honvédelem Napjáról.

Surányi Honvédelmi Verseny

A pályaépítésben és a lebonyolításban segítséget kaptunk az MH 2. vitéz Vattay Antal Területvédelmi Ezred 10. Területvédelmi Zászlóaljától. Köszönjük Nagy László főtörzsőrmester, Zajácz László szakaszvezető, valamint Papp Krisztina önkéntes tartalékos hadnagy és Nagy Nikoletta önkéntes tartalékos őrmester munkáját.

Helyezések:

1. ÓSZC Surányi Endre Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium