2023. febr. 22.

Dányi Donát

6 dan és 30 kadét

2023.02.17 – 22. között szerveztük meg intézményünkben a Honvédelmi Sportszövetség pályázatához kapcsolódó küzdősport foglalkozásokat.

6 dan és 30 kadét

Az edzéseket Sensei Csuhaj László 6. danos karate instruktor, a Magyar Karate Szakszövetség tagja, a Budó Karate Sportegyesület technikai igazgatója, nemzetőr őrnagy, oktatási és kiképzési parancsnok tartotta.

A háromnapos program során kadétjaink elsajátíthatták az önvédelmi fogások alapmozdulatait, ütéseket, rúgásokat, különböző szabadkézi és fegyveres támadási formák hatékony és egyszerű elhárítási módjait, valamint a feszítéseket, kényszerítéseket.

A diákok nagy érdeklődéssel figyelték az oktató mozdulatait, instrukcióit. Személye, szakmai alázata, tudása nagy hatást gyakorolt kadétjainkra.

A záró napon mindenki egy bemutató keretében adott számot a képzésen elsajátított mozdulatokból, melyet oklevéllel jutalmaztunk.

xIMG_20230222_135514.jpg
    IMG_20230222_125934.jpg